czarownica - komentarze


Ty - ktory teraz ze mna gadasz na GG - jak się coś z tego urodzi, co ty będziesz pierwszy, który się o tym dowie. Bo jakoś tak się przyzwyczaiłam do gadania z tobą przez neta,że teraz to nie wiem jak ci w oczy spojrze. Bo tak mi wstyd będzie... A wtedy jak wróciłam do domu, to zgwałciłam swojego faceta. Poprostu go rozebrałam, nie dałam mu nawet zjeść obiadku....:) Było cudownie, szybko, ostro, bez żadnych czułości, poprostu przyzwolony gwałt. I czasem mi się to podoba. Pa Pozdrawiam szczególnie "tego" Łukasza. Zresztą ty wiesz... :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.12.2004 :: 17:10 :: w3cache1.swietochlowice.org

ten z ktorym ga

ten z ktorym gadalas - tak mialo byc napisane, ale wyswietlil tylko do
01.12.2004 :: 17:09 :: w3cache1.swietochlowice.org

Ten z ktorym g

widze, ze na Twym blogu coraz wiecej osob sie pojawia, nie zostawie zaproszenia na swoj blog (widze ze to w modzie) bo takowego nie mam, pozdrawiam i czekam na info co tam wyszlo wiesz z czego pa
30.11.2004 :: 21:10 :: btk170.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Heja!Dzięki za odwiedziny mojego bloga,prawdę mówiąc jesteś pierwszą osobą w podobnym wieku,która odwiedziłą mojego blogaTwój bardzo mi się podoba,na pewno będę wpadać tu częściej i czytywać to ,co piszesz widzę bowiem,że są to mądre rzeczySwojego faceta tu jednak nie przyślę-WYBACZ-bo będzie się domagał,żebym też go
30.11.2004 :: 10:45 :: wejherowo-TelEnergo.who.vectranet.pl

agent007.talk.p

MASZ RACJE NIE MA JAK GWAŁT OSOBY KTÓRĄ SIE KOCHA A NA DODATEK JAK ONA JESZCZE TEGO PRAGNIE...
ZAPRASZAM NA MEGO BLOGA OILE ZECHCESZ ...
WIDZE NIE MASZ KOMENTÓW ZA DUŻO WIEC MOŻE PO WSPIERAMY SIEBIE NA WZAJEM..
PAPA
PAMIĘTAJ
AGENT007
CZUWA..

Talk.pl :: Wróć