czarownica - komentarze


No i tak się stęskniłam za tym moim pamiętnikiem, że nie mogę się od niego oderwać. Tutaj piszę prawie całą prawdę. No bo niby komu bym miała to wszystko opowiadać?? No, czasem tej mojej "funfeli", ale jej to się mogę wyżalać tylko raz na kwartał, bo tak często się widujemy... Poza tym z moją siostrą (od czasu jak się wyprowadziłam) kontakt też się zmienił. Jakoś tak mi przykro, że ona nie dzieli się ze mną swoimi problemami ( a ostatnio ma ich trochę. Myślałam, ze będę dla niej taką małą przyjaciółeczką, której bedzie mogła wszystko powiedzieć, a ja będę mogła jej zawsze doradzić, pomóc. A tymczasem nawet nie spotykamy się na pogaduszki. Przykro mi.

A jeżeli chodzi o "niego", to znowu jest jak dawnej, znowu rozmawiamy, żartujemy, prawie tak jak wcześniej. Prawie, bo wydaje mi się, że jednak nie jest do końca tak samo.....

Muszę sobie znaleść faceta. Takiego do przytulania, całowania, tego od tych wszystkich magicznych rzeczy, które zawsze są na początku związku. Bo mój związek nie ma już nic ze swojej magiczności, żadnego motylka w brzuchu, żadnych iskierek... Poprostu jak stare małżeństwo. A ja się do tego nie nadaję. Nie chcę gnić w tej monotonii... Potrzebuję NOWEGO FACETA!!! Takiego, który by sprawił, że znowu poczuję się jak "ktoś zupełnie wyjątkowy"....
P.S. Zgłoszenia proszę kierować na komentarze :)



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.03.2005 :: 22:09 :: akf72.neoplus.adsl.tpnet.pl


14.12.2004 :: 22:02 :: w3cache2.swietochlowice.org

ja

beznadziejnie dzial tu wpisywanie komentarzy - niby na podgladzie jest ok - a potem okazuje sie co innego - jestem zly - pozdrowienia od wiesz kogo
14.12.2004 :: 22:01 :: w3cache1.swietochlowice.org

cos na razie malo kandydatow
a wogole to nie wiem czy
14.12.2004 :: 13:00 :: bsq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

ps.Sorka za te urywane komentarze,ale coś mi się chrzani:)
14.12.2004 :: 12:59 :: bsq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

-na początku związku-??U mnie minęło prawie 6 miechów,a nadal jest magicznie:)Więc muszę wiedzieć kiedy ewentualny -the end-!!Buzik i uścisk:**
14.12.2004 :: 11:41 :: bsq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine cd


14.12.2004 :: 11:39 :: bsq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Do tych wszystkich magicznych rzeczy,które są na początku związku najlepszy byłby pluszowy miś;):cieplutki,milutki,połaskocze futerkiem i jeszcze można się przytulić;)A tak na poważnie,do kiedy mam liczyć to
14.12.2004 :: 10:48 :: auh41.neoplus.adsl.tpnet.pl

EnGiI

HEJCIA!!! PIERWSZY RAZ JESTEM NA TWOIM BLOGU I BARDZO MI SIE PODOBA A W SZCZEGOLNOSCI NOTY W SUMIE TO SZUKAMY TEGO SAMEGO CHOCIAZ JESTES PEWNIE STARSZAA ODE MNIE ALE MYSLE ZE WIEK NIE MA W TYM WSZYSTKIM ZNACZENIA;) PAPA POZDROWIONKA I ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA ENGII.TALK.PL
Talk.pl :: Wróć