czarownica - komentarze


Odświeżyłam znajomość ze starym kumplem. Często ostatnio rozmawiamy na gy-gy. Ale nie wydaje mi się, by nasza więź była taka jak kiedyś. No cóż. Tak już bywa. A "on" już nie chodzi do szkoły długi okres. I chyba mi się smutno z tego powodu robi czasami. Bo nie mam z kim gadać, z kim się wygłupiać no i w ogóle. "On" jest chyba jedyną osobą, z którą tak mi się fajnie gadało. No i poza tym miałam wrażenie, że tylko z nim się jakoś tak... dobrze dogaduję (dogadywałam). Ale już tak nie jest i nie wiem dlaczego. Możliwe, ze jak wróci do szkoły, to znowu będzie OK. A tymczasem "moje kochanie" jedzie w poniedziałek do Warszawy na trzy dni!!! Odpocznę sobie, poimprezuję, odreaguję i tym podobne.
Pozdrawiam tymczasem wszystkich, którzy z niewiadomych powodów dzisiaj mają ZAJEBISTY HUMOREK!!! Bo ja dzisiaj jestem taka HAPPY, nie wiedząc nawet dlaczego. Możliwe, ze to znowu te hormony.
I jeszcze jedno : Jak znowu tu wejdę i ZNOWU nie zobaczę żadnych komentarzy to Was uduszę ;)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.01.2005 :: 18:18 :: fy246.internetdsl.tpnet.pl

zenek

opowiedz mi o
08.01.2005 :: 00:17 :: btd90.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Ja mam dziś zajebisty humorek chociaż zaspałam na zajęcia,dostałam 3+ z koła,oglądałam masakryczny film i moje Misiunio zabawiało się w bestię drapiąc i gryząc niemiłosiernie!:) Pozdrawiam i ściskam!
07.01.2005 :: 21:42 :: 195.205.245.46

ailene

:) dobrej zabawy w poniedziałek.
Talk.pl :: Wróć