Link :: 23.11.2004 :: 10:10
23.11.2004
No hej. Jestem tu nowa. Przez przypadek tu trafiłam i chyba jak wszystko w moim życiu działa z przyczyn przypadkowych, ten pamiętnik też powstanie przez przypadek.
Może najpierw powiem Wam coś o sobie. Jestem 21-letnią laską, która z braku perspektyw na dalsze zycie zaczęła znowu chodzić do szkoły. Bo tak w ogóle jestem po ogólniaku i szczerze to nic mi ta szkola nie dała( no może poza paroma osobami, które odmieniły moje życie.) Więc teraz uczęszczam sobie do szkoły policealnej...
I tak zaczął się nowy rozdział w moim życiu. O poprzednich nie będę teraz opowiadać ale może będzie okazja, żeby sobie tutaj powspominać. Tak więc, to tyle jak na pierwszy raz... Wprawię się, bo pomysł mi się podoba. Pozdrawiam wszystkich, którym jeszcze się nie poprzekręcało w główkach od tej pogody :sunny:. Papatki
Komentuj(0)


Link :: 25.11.2004 :: 15:32
Dzisiaj miałam do dupy lekcje. Dobrze,że jest jedna osoba, która sprawia,że chce mi się chodzić do tej szkoły. Jest pewien facet. Być może gdybym spotkała go na ulicy, nie zwróciłabym nawet na niego uwagi.Znamy się od września, ale czuję takie przyciąganie między nami,że to się nie da opisać. To jest jak....nie, nie da się tego opisać. Czasem rozumiemy się bez słów. Sam powiedział, ze z nikim tak nie miał. A poza tym przyciągają nas chyba feromony...niby to nie ten typ a jednak mnie podnieca. Może to ta ciekawość? A może poprostu coś w tym jest? Aha, nie napisałam Wam,że on ma laskę od trzech lat.Że ją kocha.Tak samo jak ja swojego faceta. A mimo to ten facet sprawia,że wszystko, co miałam poukładane w tej mojej małej główce, wywraca się do góry nogami. Mam w miare ułożone życie. Mieszkam z facetem od roku, jesteśmy zaręczeni, mieliśmy mieć dziecko....(gdyby nie to przykre zdarzenie) a mimo to mój związek nie należy do najszczęśliwszych. Jest tak już od jakiegoś czasu. Czuję się zmęczona ,ograniczona, niespełniona... Czegoś mi brakuje. A ten facet to nowe wyzwanie, ciekawość, fascynacja... Czekam na dalszy tok. Pozwolę sprawom toczyć się własnym torem... Ale chciałabym nie żałować..Za dużo w życiu już straciłam przez własną głupotę. A poza tym tak naprawdę nie wiem,czy w ogóle coś z tego będzie. A gdyby nawet, to wydaje mi się,że to tylko seks.....Wracam do mojego pieska. I do szarej rzeczywistości. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAWIKŁANYCH :)
Komentuj(1)


Link :: 26.11.2004 :: 09:33
Jestem w szkole. Na drętwych lekcjach. Potem idę pracować w sumie charytatywnie, bo co to jest 6 zeta na godzinę. I pomysleć, że gdyby nie to, byłabym na piwku z kimś ciekawszym niż 65-letnia starucha, która opowiada mi o swoich roślinkach z Chin :)Ale może wypali coś w niedalekiej przyszłości.. A poza tym w środę idę na imprezkę. Muszę odreagować cały ten zamęt. Aha, wczoraj miło spędziłam wieczór z moim boyfriendem. Od niepamiętnych czasów. Wkrótce się odezwę. Pozdrowionka dla dobrych duszyczek..:)
Komentuj(1)


Link :: 29.11.2004 :: 14:52
No i jest poniedziałek, czyli początek wczesnego wstawania..
A wracając do piątku, jednak byłam na tym piwku..:)Komentarz jest zbędny, bo nie da się tego pisać. A pracowałam jednak niezbyt charytatywnie bo jednak dostałam kasę, za którą kupiłam sobie w niedzielę butki, spodnie oraz sweterek. Cudowne zakupy. I LIKE IT!!!
Do zobaczyska dziubaski.
Komentuj(0)


Link :: 30.11.2004 :: 09:01
O Boże!!! Ten internet mnie wykończy. Jestem uzależniona od niego jak od.... seksu? Wczoraj rozmawiałam sobie na GG z "nim" (nazwijmy go tak, bo zbędne jest podawanie imion). I po tej bardzo długiej rozmowie doszłam do wniosku, że tak naprawdę, jestem opętana. Potem na dodatek przyjączył się mój kumpel z liceum [FOR YOU:jak to kiedyś będziej czytał, to w tym miejscu pozdrawiam Cię tak bardzo mocno,i wiesz,że z tym o czym gadaliśmy to nigdy nic nie wiadomo? :)] no właśnie, i z nim też tylko about sex!!!
A co do "niego" - wiem, że jest między nami coś, co nas tak przyciąga. Nie potrafię przestać myśleć... co by było gdyby... Aaaa znalazłam fajny wierszyk. Oto on, coś w nim jest, bo mnie jakoś tak urzekł swoją treścią.

" I zatapiam się w marzeniach
Co rozum odbierają
Tych niedoścignionych, tak dalekich
Niedorzecznych....
Co jak cierń dręczą serce
.....zakazane
i choć biegnę, żeby uciec
jestem słaba
Chyba kocham - nie wiem,
Jego czy marzenia"

Oczywiście słowo "kocham" jest tu przesadzone, a jedynym słowem, jakim mogłabym je zamienić to: "pragnę".

No a w domu jak to w domu; (nie pisałam Wam jeszcze, że mieszkam już od roku z facetem?)same nudy, nic tylko sprzątanie i gotowanie. Aaaa i mamy psa - Kilera i chyba tylko on się cieszy jak wracam do domu. Facet nie macha ogonem :) To się rozpisałam...a wszystko przez te motylki w brzuchu, które mnie już dawno opuściły a teraz przez "niego" znowu tan są.
Ps. Chyba schudłam, ale dalej jestem zakompleksiona.
Komentuj(0)


Link :: 30.11.2004 :: 10:14
Ty - ktory teraz ze mna gadasz na GG - jak się coś z tego urodzi, co ty będziesz pierwszy, który się o tym dowie. Bo jakoś tak się przyzwyczaiłam do gadania z tobą przez neta,że teraz to nie wiem jak ci w oczy spojrze. Bo tak mi wstyd będzie... A wtedy jak wróciłam do domu, to zgwałciłam swojego faceta. Poprostu go rozebrałam, nie dałam mu nawet zjeść obiadku....:) Było cudownie, szybko, ostro, bez żadnych czułości, poprostu przyzwolony gwałt. I czasem mi się to podoba. Pa Pozdrawiam szczególnie "tego" Łukasza. Zresztą ty wiesz... :)
Komentuj(4)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

link1
link2
link3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik

czarownica